Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Tony Cocerhan [Tony/ ID:1449]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tony Cocerhan
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Suceava dar stau in Anglia de aprox 8-9 anii
  • Cu ce va ocupati: Architect Engineer ( in constructii mai pe scurt ) 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord cu asta .
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da , pot spune ca dupa 3 anii aproape 4 l-am invatat
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca as merita aceasta functie doarece as putea ajuta foarte mult playeri noi cu experitenta mea de pe server si pot da sfaturi utile dar nu numai . 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Tony , am 21 de anii sunt pasionat de jocuri ( dependent as putea spune ) imi place sa ma plimb si cu masina , sunt un om care ii place sa faca chestii noi precum sa vizitez orase noi , sau sa incerc activitati noi . Totdeodata ador sa joc fotbal sa merg la poker / gratar sau alte muulte activitati pe care le-am lasat cu cv timp in urma .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tony Cocerhan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony 
  • Ore jucate pe server: 2200 in crestere 
  • De cat timp jucati pe server: din 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: undeva la 2+ sunt zile in care pot sta si 8h pe zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server:  cateva warn-uri si cateva ban-uri dar nu o fost nimic grav sau ceva fara drept sau permanet 
  • ID-ul din joc: 1449
  • Averea detinuta in joc: Vip emerald pe 5 luni , masini vip cumparate perm. si niste iteme care sunt rare pe sv si pot valora cv
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu , ma stiu cu o reputatie destul de buna dar sunt persoane care nu prea ma suporta 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): niciodata , mereu mi-am asumat vina / greseala .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta mai mult playerii din jur si as acorda mai mult timp pe partea de staff 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper are atributia de a ajuta orice jucator / player al comunitati si de a ii oferi ceea mai buna explicatie / sfat pe care l-as putea da , totdeodata as fii vigilent cu playeri si nu as ierta orice greseala . Si cel mai important as lasa prietenile in afara jocului .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Obs 7/24 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt de acord 
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share