Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Antonio Balama [ AntoFW / ID:39803 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio 
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Otopeni
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana calma si care poate sa respecte pana la ultimul cuvant orice si consider ca ma pot ocupa de atributiile pe care le pot obtine in urma  aplicatiei .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Antonio  , am varsta de 18 ani (Chiar daca nu par :)  ) , sunt din Orasul Otopeni .In timpul liber imi place sa imi petrec timp-ul la Calculator alaturi de prietenii mei cat si IRL . Frecventez pe platforma FIVEM din inceputul anului 2022 si dupa parerea mea aceasta platforma ma dezolvat ca om cat si ca persoana in gestionarea unor treburi serioase .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Antonio Balama
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AntoFW
  • Ore jucate pe server:2650+
  • De cat timp jucati pe server:1 an + 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde de cheful pe care il am ( medie 4-5-6 ore + )dorm cu fplayt ul mai pe scurt  
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2x NF de acum 1 an (1 ban si 1 warn ) , 1 warn Refuz rp ( am intrat cu brosul pe nisip ) , 2x Ban uri pentru Bug abuze / Duplicare  , 1x Ban Condus Non RP , 1x Ban de Meta/Mixing de acum aproximativ 3 luni + , Tin sa mentionez ca imi asum si regret toate sanctiuniile pe care le am facut si din ele am invatat !
  • ID-ul din joc: 39803
  • Averea detinuta in joc: 3-4 milioane ( nu stiu exact ) 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as dezvolta ca persoana si a ajuta comunitatea cat si staff ul la nevoie . 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Gasirea si raportarea unor bug uri / glich uri , ajutarea persoanelor noi cat si vechi cu diferite probleme si intrebari si gestionarea unor situatii. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Antonio Balama
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share