Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Edoardo Capelecii [parako/ ID: 2264]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eduard.
  • Varsta reala: 16, fac 17 in aproximativ 1 luna.
  • Orasul unde traiti: Arad.
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de helper deoarece cunosc regulamentul serverului foarte bine, sunt foarte activ, stau si pana noaptea tarziu daca este nevoie de ajutor cu ceva si atunci cand este foarte putin staff pe server si cred ca am acumulat destula experienta pe parcursul acestor 2 ani si jumatate de cand ma joc pe server, stiu sa actionez in situatiile tensionate, am rabdarea necesara pentru a explica persoanelor ce au gresit, si pentru a le face sa inteleaga.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Eduard, am varsta 16 ani, sunt din judetul Arad, pasiunea mea este fotbal-ul si jucatul pe calculator,  majoritatea timpului mi-l petrec la calculator sau afara cu prietenii. Sunt o persoana mai timida de fel, dar si cand nu sunt timid sunt foarte prietenos. Nu imi place sa ma bag in treburile altora, stau mereu la locul meu si imi place sa ajut lumea tot timpul, deoarece asa mi-am format characterul ajutand oamenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Edoardo Capelecii
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):parako
  • Ore jucate pe server:1761
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani si jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zile, dar aproximativ 2-3 ore, poate si mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am o sanctiune pe acest server, aceasta fiind un ban pentru Meta-Gaming, sanctiune primita acum mai bine de un an.
  • ID-ul din joc: 2264
  • Averea detinuta in joc: Nu am o avere foarte mare, aproximativ 500k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot spune ca voi face ceva diferit, doar ca voi fi mult mai atent in anumite situatii pentru a nu face un fail sau a incalca regulamentul si automat, ma voi ocupa de functia pe care o sa o am.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Scopul unui helper este de a ajuta playerii/jucatorii noi ce vin in aceasta comunitate sa inteleaga regulile mai bine, sa mentina ordinea pe chat si sa rezolve ticketele de pe joc. Un helper pe langa rezolvarea ticketele de pe fivem cat si de pe discord, ar trebuii sa si dedice o parte din timp verificand playerii noi de pe server, supravegandu-i pentru a nu exista probleme din partea lor, explicandu-le cum functioneaza FiveM-ul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Edited by smokemanx2
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share