Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER ] Mihnea Gravanni [ MhN / ID:2064


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Enculescu Mihnea
  • Varsta reala: 17 ani si 11 luni
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca FplayT ar putea fi sustinut de aptitudinile mele solide in comunicare si intelegere rapida a problemelor. Am experienta in gestionarea situatiilor de conflict si pot oferi asistenta eficienta atat jucatorilor noi,cat si celor mai experimentati. In plus,sunt foarte dedicat sa contribui la un mediu de joc pozitiv si distractiv pentru toti participantii.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat educat si respectuos,care stie cum sa se comporte si care manifesta o atitudine pozitiva fata de lume si arata interes in interactiunile sale.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mihnea Gravanni
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): MhN
  • Ore jucate pe server: 450
  • De cat timp jucati pe server: din septembrie 2020,m am lasat dupa wipe ul din ianuarie 2021 si am revenit anul trecut.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 1-2 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Esecul de a sta intr o factiune legala,dar nu se acumulează ca ban.
  • ID-ul din joc: 2064
  • Averea detinuta in joc: Aprox 2.500.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mult mai multa atenție serverului,incercand sa fiu mult mai activ.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa in a oferi asistenta si indrumare jucatorilor în cadrul serverului. Acesta poate ajuta la rezolvarea problemelor tehnice, oferi informatii despre regulile serverului, asigura un mediu de joc pozitiv și interveni in situatii de conflict. De asemenea, poate fi implicat în procesul de introducere a noilor jucatori si in sustinerea comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share