Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Zamfirescu Zelig [ Zelig / ID: 1054 ]


Zeligatzu
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Zamfirescu Zelig
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Bucuresti 
  • Cu ce va ocupati: invat pt admitere ies pe afara cu prietenii si ma joc fivem
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt de parere ca merit aceasta functie deoarece cosider ca pot sprijini acest server cu ajutorul meu si ca pot face fata tuturor obstacolelor de care pot avea parte ca si staff si pot sa demonstrez acest lucru deoarece am foarte multa incredere in mine si perseverez in orice. Prioritatea mea este roleplay ul de calitate si imi place sa impartasesc experiente noi cu diferite persoane din comunitate si imi face placere sa ajut lumea atunci cand au nelamuriri sau trec prin diverse probleme.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tip sociabil caruia ii place sa socializeze cu diverse tipuri de persoane, sunt doritor de a avea parte de experiente noi, imi doresc sa calatoresc peste tot in lume iar in timpul liber daca nu am treaba sau ies pe afara imi place sa ma relaxez pe fivem sau alte jocuri. Mai imi plac sporturile de contact cum ar fi box ul si kick-box ul am si practicat cativa ani aceste sporturi si ma mai duc ocazional si la sala.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Zamfirescu Zelig
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): _zeligutzul_
  • Ore jucate pe server: 2000 si umpic
  • De cat timp jucati pe server: cu jum de an inainte de wipe
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban de 3 zile pt condus non rp si ban permanent cu drept pt hack pt ca am folosit odata si am fost prins de ac
  • ID-ul din joc: 1054
  • Averea detinuta in joc: 5-6 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie m as axa mai mult pe evoluarea server ului deoarece consider ca la mom actual este nev de mai mult personal staff deoarece sunt mult prea multi playeri astfel as putea sa ajut foarte mult mai ales ca am o dorinta mai mare sa fac parte din echipa Fplayt deoarece n am facut niciodata acest lucru si este una dintre putinele experiente de care n am avut parte de cand ma joc pe acest server de aceea consider ca as putea sa ajut foarte mult cu rezolvarea ticketelor si sa ma dedic mai mult decat alte persoane pentru a ajuta serverul
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu invatarea playerilor cum sa se comp pe aceasta comunitate si cum sa faca un rp cat mai avansat nu ca sa sanctioneze si atat de aceea sunt de parere ca un helper trb mai intai sa invere un player cu ce a gresit nu doar sa ii ofere o sanctiune si atat dar desigur acestia trebuie sa fie si sanctionati nu sa fie mereu iertati de aceea sunt de parere ca trb sa fi cat mai obiectiv in calitate de helper.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt de acord
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share