Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER] Mishul Stark (Mishul/91420)


Mishul
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mihai Crihana
  • Varsta reala:35
  • Orasul unde traiti:Londra
  • Cu ce va ocupati:Train driver instructor
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Il cunosc bine , nu am sanctiuni, stiu ca mai am de invatat dar stiu sa cer ajutor cand nu sunt sigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Foarte activ si corect ca player . Diferenta de ore ma ajuta sa fiu activ cand e nevoie. Si faptul ca in 900+ ore nu am nici un warn/ban dovedeste ca sunt corect si ca stiu regulamentul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Player pe diferite jocuri de 20 ani ,am jucat multe jocuri online. Gaming ca hobby, imi place serverul pentru ca stafful isi face treaba . Imi dedicat mult timp online . 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Mishul Stark
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Mishul
  • Ore jucate pe server:900+
  • De cat timp jucati pe server:4 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi:3-9 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:0
  • ID-ul din joc:91420
  • Averea detinuta in joc:aprox 20 mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Dedic timp sa ajut playeri si staff si sa invat mai mult despre comunitate/server
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: De inceput  DV/rezuri,ajuta players noi,raspuns la nelamuriri, observa players , pe masura ce capat experienta mai multa responsabilitate 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA - OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share