Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mocanu David [dawid10kyu / 53972]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Popa David Florin
  • Varsta reala: Am varsta frumoasa de 19 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in orasul Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Momentan student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Sigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece in 4000 de ore pe acest joc am capatat destula experienta incat as putea sa ma descurc in orice situatie complicata. Totodata, imi place sa ajut oamenii care sunt la inceput de drum si sunt derutati, cat si sa pastrez o curatenie in ceea ce ii priveste pe cei care incalca regulamentul serverului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat modest, cu cei 7 ani de acasa si cu o rabdare nedefinita. Am simtul umorului si stiu sa fac oamenii sa se simta bine, fara a-i deranja personal sau sa ii atac. Sunt student al facultatii ASE din Bucuresti, cel mai mare vis al meu fiind acela de a-mi deschide o afacere prin care ma pot intretine de unul singur, fara ajutorul parintilor mei. Am inceput sa folosesc calculatorul de la o varsta frageda, primul joc pe care am intrat fiind Counter-Strike 1.6 urmand sa treaca anii si in acelasi timp sa evolueze si jocurile, moment in care acum 2 ani am ajuns la FiveM.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mocanu David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): dawid
  • Ore jucate pe server: Am 810 de ore pe server.
  • De cat timp jucati pe server: Am inceput sa ma joc pe server in urma cu 5 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni la activ pe server.
  • ID-ul din joc: ID-ul meu este 53972.
  • Averea detinuta in joc: Averea estimativa este in jur de 1.000.000$, deoarece nu am pus pret asa mult pe niste bani, ci pe interactiunea cu alti oameni.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu sunt genul de om care sa faca probleme.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi se pare ca STAFF-ul se comporta exemplar, deci nu as face ceva diferit. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere, un HELPER se ocupa cu lamurirea jucatorilor care au intrebari legate de server / regulament si cu sanctionarea playerilor care incalca anumite reguli de baza.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur.
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share