Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Fabian Marinaru [ FabiR / 31245 ]


FabiR
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rusu Fabian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Cluj
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece sunt un jucator vechi de FiveM si stiu cu ce se mananca. Inteleg foarte bine ca un Membru Staff isi dedica timp extra si sunt pregatit pentru a face asta!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană amabilă, respectuoasă și politicoasă. Am cei 7 ani de acasă, îmi place să ajut persoanele din jurul meu, sunt o persoană ascultătoare și îmi place să învăț foarte multe lucruri noi. Dacă îmi propun ceva fac tot posibilul să ajung la acel obiectiv. Îmi place să interacționez foarte mult cu persoanele din grupul meu. Sunt un băiat de gașcă, îmi place să mă înțeleg bine cu toți, mă integrez repede într-un grup și încerc să las o imagine plăcută în urmă mea. Sunt un băiat descurcăret, care acționează rapid fără să stea pe gânduri. Sunt genul de om care vrea să dovedească anumite lucruri prin fapte și nu prin vorbe.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Fabian Marinaru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): FabiR
  • Ore jucate pe server: 1850
  • De cat timp jucati pe server: Joc de 1/2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10ore + (Depinde de zi)
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 ban uri si cateva warns
  • ID-ul din joc: 31245
  • Averea detinuta in joc: nu stiu exact o suma fixa
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ma inteleg bine cu toti.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta serverul, cat si jucatorii de pe server cu rezolvarea problemelor / intrebarilor pe care le au sau.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu rezolvarea problemelor / intrebarilor avute de catre jucatori, cu stergerea masinilor pentru a nu face lag si multe alte chestii facute de catre helperi.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share