Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Manea Robert[Manolo/72816]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Palacean David
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Bistrita
  • Cu ce va ocupati:Elev, Programare.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie deoarece cu cunostintele mele as putea ajuta jucatorii noi pe comunitate sa aiba o experienta cat mai placuta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, sunt David si am 18 ani ,ma pasioneaza jocurile pe PC si in momentul actual studiez programarea si tot ce e legat de ea.
    Informatii de pe joc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Manea Robert
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Manolo
  • Ore jucate pe server: 1300 ~
  • De cat timp jucati pe server:1 an ~
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 4-5
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban 7 zile (metagaming/mixing), 1 Warn (actiune ilegala in zona publica)
  • ID-ul din joc:72816
  • Averea detinuta in joc:5M ~
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:ca si personaj IC as ramane acelasi nu as schimba nimic , doar ca in timpul liber si cand e mai aglomerat serverul o sa incerc sa ajut cat de mult posibil comunitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un HELPER se ocupa cu ajutarea comunitatii si a jucatorilor pentru desfasurarea cat mai placuta si corecta a roleplay-urilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share