Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Castellano Pablo (Cipri / 455)


C1pr1an_
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Matei Ciprian
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Frizer/Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca in 3 ani de cand sunt pe comunitate am fost pus in foarte multe situatii IC cat si OOC,iar experienta si timpul indelungat pe server m-ar ajuta sa gestionez situatiile foarte bine,totodata am o activitate destul de mare in ultimul timp.Chiar daca am sanctiuni,sunt de parere ca acest fapt nu ma impiedica cu nimic,le-am facut cu buna stiinta si mi-am asumat.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana matura, sociabila, imi place sa-mi petrec timpul liber jucandu-ma jocuri video in special fivem si iesind afara, am capacitatea de a lucra in echipa si a ma descurca in orice situatie as fi pus.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Castellano Pablo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cipri
  • Ore jucate pe server: 1800 +
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warn-uri (Unul sters) si un ban provizoriu de 30 de zile pentru folosirea armelor de mafie ca civil.
  • ID-ul din joc: 455
  • Averea detinuta in joc: 1.500.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Activitatea mea ar creste considerabil si mi-as da mai mult silinta mai mult decat acum in tot ce fac,incepand de la comportament pana la RP,totodata mi-as aloca mai mult din timpul liber pentru server pentru partea ce tine de STAFF cat si pentru RP.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Dupa parerea mea un HELPER se ocupa cu rezolvarea ticketelor,ajuta playerii cu nelamuriri/intrebari si pune in aplicare regulamentul serverului,dar totodata in aplicarea unei sanctiuni sa i se explice celui ce a gresit si sa se faca inteles.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share