Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Noried Nemo [Nemo / ID: 56642]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bogdan Emilian
  • Varsta reala: 17-18.
  • Orasul unde traiti: Rm Valcea
  • Cu ce va ocupati: Cantaret Lautar
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Punctul meu de vedere este ca, o data ce se admite o functie de HELPER in ajutarea comunitatii, este normal pentru toti ceilalti aplicanti sa lase prieteniile de o parte si sa se actioneze corect in orice situatie, deci da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunosc in proportie de 100% regulamentul serverului scris si nescris.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere, cred ca merit aceasta functie de STAFF deoarece tratez aceasta functie cu mare respect si seriozitate, imi place ceea ce inseamna FPLAYT "Friends Play Together". Am o experienta in spate de aprox. 1+ an de zile, totodata in trecutul meu, am administrat o echipa STAFF{pe o alta platforma) pe o perioada lunga de timp, astfel pot ajuta cu cunostintele mele necesare avand in vedere vechimea si roleplay-ul facut pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Bogdan, am varsta de aproape 18 ani, locuiesc in Rm. Valcea, imi place sa-mi petrec timpul pe calculator jucandu-ma Fivem pe FPLAYT, sunt cataret, imi place sa fiu serios, imi place sa ofer respect, imi place sa fac parte dintr-un colectiv de oameni seriosi, imi place sa comunic, imi place sa imi asum lucrurile pe care le savarsesc, imi place sa fac parte dintr-o echipa de STAFF, sa ajut persoanele ce nu au cunostintele necesare ca sa poata avea un mod de joc placut neincalcand Regulamentul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Noried Nemo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DizzoiU
  • Ore jucate pe server: 850+
  • De cat timp jucati pe server: de 1 an si ceva.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5 - 8 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn pentru "Condus Non-Roleplay" (A fost din neatentia mea si am cerut sa mi se dea Warn) si 1 Ban minor de 3 Zile pentru "Bug Abuse" (O neintelegere din partea mea, dar totul a fost lamurit cu succes.)
  • ID-ul din joc: 56642
  • Averea detinuta in joc: In jur de 1.000.000(nu prea sunt eu cu farmatul) + masinile de tip V.I.P
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as dedica total server-ului, as intra de cate ori este nevoie, as lua foarte in serios gandul ca sunt Membru STAFF, as fi mult mai activ de cat sunt,
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu rezolvarea problemelor intampinate de Jucatori in timpul Jocului, totodata explicand greselile si ulterior sanctionate daca este nevoie. Un Helper se mai ocupa cu intrebarile din partea Jucatorilor de pe server cu un raspuns Pozitiv.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur ca da, filmarea sta de cand intru pe server, pana cand ies.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur ca da.
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share