Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Gonzalez Baxter[Baxter/1309]


Baxter
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Sergiu Robert
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am o experienta in spate in ceea ce consta Roleplay-ul,am jucat pe acest server pentru aproximativ 600 de ore inainte de wipe si acum am inca 2800 de ore la activ pe aceasta comunitate,dar al doilea motiv pentru care consider ca merit o sansa la testare este fpatul ca am mai fost in Staff de doaua ori,dar din pacate din niste motive mai mult sau mai putin persoanale am fost nevoit sa parasesc functia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Robert si am varsta de 19 ani ,sunt o persoana activa,calma,fericita,iubesc sa ma distrez cu prietenii si sunt foarte pasionat de jocurile pe calculator si masini.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gonzalez Baxter
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): !Baxter
  • Ore jucate pe server: 2830
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4/5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 Ban-uri provizorii (Vorbit IC pe /D mort,Coruptie,Esuarea de a sta intr-o factiune nr-ul minim de zile)
  • ID-ul din joc: 1309
  • Averea detinuta in joc: 300K ,1X TIR Scania R730 , 1xCisterna
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Sincer nu,sunt o presoana prietenoasa
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as axa foarte mult pe "Ticketele Nocturne",intrucat atunci este nevoia cea mai mare de membrii staff activi pe tickete,dar as incerca sa fiu si Helper-ul acela care ii inveseleste pe toti playerii,fie ca au gresit sau nu.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper ajuta playerii,persoanele care au intrebari/nelamuriri sau care au nevoie de o parere sau un ajutor in ceea ce consta un Roleplay sau FailRoleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share