Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Boss Darius [Darx/ ID:42068]


Darx
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bocan Darius Constantin 
  • Varsta reala: 17 si 6 luni
  • Orasul unde traiti: Criscior Hunedoara 
  • Cu ce va ocupati: Elev/ Muzician
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:   Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc acesta functie deoarece mi-ar placea sa ajut orice player de pe server cu orice problema ar avea deoarece ma joc de un an pe acest server si mi-ar placea sa ajut playeri nu doar ca si medic sau politie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Darius am 17 ani si 6 luni imi place sa ma joc fiveM joc pe acest server de un an si ceva pe mine ma caracterizeaza faptul ca sunt calm si ca pot sa iau decizi sub presiune ma descurc in situati dificile imi place sa socializez cu alte persoane  sa cunosc oameni noi si in general sa ajut cu orice probelam 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Boss Darius 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Darx.
  • Ore jucate pe server: 595
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si cv
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-5 ore sapt aceasta am avut o perioada mai prosta si am stat pe server 30-60 de minute dar in general 2-5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu 
  • ID-ul din joc: 42068
  • Averea detinuta in joc: 71.841  si cateva masini 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As acorda mai mult timp serverului  dar in principiu nu as face nimic diferit deoarece sunt politist fost medic si o sa raman pe ajutat oameni cu orice problema 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor cu orice problema fie ea reclamatie sau un simplu dv  si cu oprirea persoanelor care fac trol sau nu respecta regulamentul 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Edited by Darx
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share