Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gelu Ungureanu [ Gelu / ID: 54426 ]


bogdaNN1
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Bogdan 
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Braila
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece ma consider capabil si imi doresc sa ajut jucatorii de pe comunitate cu experienta pe care am acumulat-o de cand am inceput sa ma joc pe server. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persona calma si am rabdarea necesara cu toate persoanele,iar cand am timp liber imi place sa il petrec pe server sau pe afara cu prietenii.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Gelu Ungureanu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):BogdaN
Ore jucate pe server:3404
De cat timp jucati pe server:August 2022.
Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore minim 
Sanctiuni anterioare pe server: 3 ban-uri si 3 warn-uri(platite)
ID-ul din joc: 54426
Averea detinuta in joc: 13 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Imi pot dedica timpul liber in care nu am activitate pentru a ajuta jucatorii care au nevoie de ajutor.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu indrumarea jucatorilor ce au intrebari sau probleme, cu rezolvarea posibilelor probleme si ajutarea jucatorilor noi  care nu au experienta in lumea roleplay-ului si au nevoie de ajutor pentru a se integra mai usor in comunitate. 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share