Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Arman Jadyn [vld/30844]


Jadyn
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Vlad-Andrei Chira
  • Varsta reala: 17 
  • Orasul unde traiti: Iași
  • Cu ce va ocupati: Momentan, sunt elev in clasa a 11-A si pasionat de geografie si istorie.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord ca prieteniile trebuie sa dispara in momentul in care imbracamintea staff este pe mine.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, sunt sigur pe cunostintele mele legate de regulament.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana rabdatoare, dispus sa asculte activ problemele regasite intre playeri, astfel reusind sa aplanez situatiile tensionate. In putinele mele ore pe comunitate, recunosc, nu am avut parte doar de roleplay, insa am intalnit persoane deosebite, de la care am invatat foarte multe lucruri utile. Pe de alta parte, am fost confruntat și cu persoane toxice, care, mi-au oferit un exemplu clar de conduita negativa. Toate aceste experiențe m-au ghidat către o cale de dezvoltare personală și socială corectă.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana empatica, comunicativa, dornica de a invata mereu si de a ajuta pe ceilalti in mod cat mai eficient.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Arman Jadyn
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): vld 
  • Ore jucate pe server: In proximitatea(~) numarului de 900.
  • De cat timp jucati pe server: Pe server, activez din vara anului 2022.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In medie, acord serverului macar 2 ore pe zi, insa in weekend pot atinge si un numar mai "consistent".
  • Sanctiuni anterioare pe server: La momentul redactarii, pe comunitatea FPlayT detin un singur ban de 3 zile pentru o situatie "minora" de No-Fear.
  • ID-ul din joc: 30844
  • Averea detinuta in joc: In-Game, detin un utilaj de tip MTL, un avion de tip Dodo, o motocicleta de tip Chopper si cateva masini de tipul VIP.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu ca o persoana problematica.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut tangente negative cu membrii staff, ba din contra, am avut doar lucruri de invatat de la ei, lucru pentru care ii stimez.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As avea o abordare diferita fata de sanctiuni, in opinia mea membrii staff nu sunt in functie doar pentru "a sanctiona", ei sunt in functie pentru a explica si a face playerii sa inteleaga ce au gresit, urmand sa nu recidiveze.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru staff, consider ca se ocupa cu remedierea situatiilor tensionate intre playerii comunitatii, sanctionarea celor problematici si mentinerea cursivitatii roleplay-ului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, momentan folosesc Nvidia GeForce Experience insa daca este nevoie ma pot plia pe aceste cerinte.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt perfect de acord.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share