Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] POPESCU Patrick[ Patrick_/ID :36592]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: M. Patrick
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da,sunt.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie prin urmatoarele aspecte: sunt calm,stiu sa gestionez bine fiecare situatie si pot ajuta fiecare player in orice situatie care tine de explicarea regulamentului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Patrick,am varsta de 16 ani,locuiesc in Cluj-Napoca si sunt o fiinta calma,rabdatoare,sunt serios.Practic fotbal iar in timpul liber imi place sa ies afara si sa ma joc fivem/redm .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):POPESCU Patrick
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):dar 
  • Ore jucate pe server:aproape 1900 de ore
  • De cat timp jucati pe server:aproximativ 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 5 ore,depinde de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 warnuri (1 pg,1 suferinte) si un ban permanent pt troll si injurii staff (aveam 2 ore maxim)
  • ID-ul din joc:36592
  • Averea detinuta in joc:aproximativ 3-4 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,ma inteleg bine cu toti .
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da,la 2 ore ,cu molly
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Cel mai important este ca o sa iau functia in serios si as ajuta playerii daca au nelamuriri etc si o sa fiu foarte activ pe tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand ticketele in game,tickete pe discord,un helper ajuta helperii in teste,si playerii
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,si obs si amd.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share