Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Zgarcica Cezar Valentin [ Cezzarone / ID : 10328 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Guramulta Cezar
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti: Victoria , Judetul Brasov
  • Cu ce va ocupati: Elev .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da , sunt total de acord cu acest aspect.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da .
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie datorita faptului ca sunt o persoana serioasa , optimista si sociabila . Cand vine vorba de un angajament/problema  , reusesc sa gasesc solutia optima intrucat sa mi pastrez calmul si sa rezolv/solutionez ce mi am propus.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Cezar si sunt un tanar de 17 ani din orasul Victoria, judetul Brasov.  sunt in  clasa a 11-a, pe profilul matematica-informatica, si imi place sa invat lucruri noi si sa imi dezvolt abilitatile. Sunt o persoana sociabila si serioasa, care își respectă angajamentele si isi asuma responsabilitatile. Imi doresc sa ma descriu într-un mod profesionist, care sa reflecte personalitatea si valorile mele. Imi plac activitatile care Imi stimuleaza creativitatea si gandirea logica, cum ar fi programarea , pasiunea mea de cand eram mic . De asemenea, ma intereseaza domeniile legate de tehnologie si  inovatie. În timpul liber, îmi place sa programez  , sa ma joc si sa merg la sala . Sunt o persoana optimista si curioasa, care Isi propune sa se dezvolte continuu si sa Isi atinga potentialul. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Zgarcica Cezar Valentin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Cezzarone
  • Ore jucate pe server:2600
  • De cat timp jucati pe server: Joc de aproximativ 4 ani .
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului zilnil aproximativ 3 - 4 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server:doua warnuri in 2022 in martie si aprilie pe care mi le am asumat in totalitate.
  • ID-ul din joc: 10328
  • Averea detinuta in joc: Detin o avere decenta in autovehicule , insa si in bani cash si bancar. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu , consider ca de a lungul timpului mi am construit o reputatie buna fiind cunoscut de mai multe persoane ca fiind directorul Penitenciarului.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu as face nimic diferit . In opinia mea , ce tine de staff la momentul actual si metodele prin care acesta este organizat sunt foarte bine puse la punct.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper in primul rand , este o persoana care ofera asistenta playerilor de pe server . Un helper trebuie sa fie calm si sa aiba un rationament corect format . Un helper se ocupa de solutionarea multiplelor probleme care pot aparea pe server, insa nu doar atat . Un helper are responsabilitatea de a mentine Linistea si pacea intre toti membrii acestei comunitati cat pe chatul OOC ( in game ) , cat pe voicechatul in game ,dar totodata si pe canalele de discord ale serverului dedicate in acest scop.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am aceasta posibilitate din fericire.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da ,sunt total de acord cu acest aspect.
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share