Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alex Georgescu [20964]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alex Padurariu
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti: Botosani
  • Cu ce va ocupati: Elev .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da , sunt total de acord cu acest aspect.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da .
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca pot fi un helper bun deoarece sunt calm si i ascult pe oameni, analizez toate lucrurile si mi-e usor sa rezolv probleme.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Cezar si sunt un tanar de 17 ani din Botosani.  Sunt in  clasa a 11-a,  si imi place sa invat lucruri noi si sa imi dezvolt abilitatile. . Imi place sa joc fotbal dar am timp si de fivem.Urasc cititul

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Alex Georgescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):godsalex
  • Ore jucate pe server:750
  • De cat timp jucati pe server: Joc de aproximativ 3 ani .
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Acord serverului zilnil aproximativ 3 - 4 ore. 
  • Sanctiuni anterioare pe server:  warn in 2022,[ID:20964 ] / [Motiv: Hacker] / [Drept de plata: Da]
  • ID-ul din joc: 20964
  • Averea detinuta in joc: Detin o avere decenta in autovehicule , cu bani cash si bancar stau bine.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu as face nimic diferit . In opinia mea , ce tine de staff la momentul actual si metodele prin care acesta este organizat sunt foarte bune.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper  este o persoana care ofera asistenta playerilor de pe server . Un helper trebuie sa fie calm si sa aiba un rationament corect format . Un helper se ocupa de solutionarea multiplelor probleme care pot aparea pe server, insa nu doar atat . Un helper are responsabilitatea de a mentine Linistea si pacea intre toti membrii acestei comunitati cat pe chatul OOC ( in game ) , cat pe voicechatul in game.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share