Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andrei Voicu [ xR0BY / ID: 29376 ]


xR0BY
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stanca Robert
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece consider ca de a lungul a 2 ani si ceva de zile de cand ma joc pe acest server am dobandit toate cunostiintele necesare de a putea aplica pentru acest post . Consider ca dupa 1900 de ore jucate pe server si dupa cateva sanctiuni am invatat din greseli si cunosc regulamentul sereverului pe dinafara .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om foarte rabdator care mereu incearca sa rezolve orice problema oricat de grea ar fi . Ma consider foarte respectuos cu lumea cu care interactionez . Pe langa asta cunosc foarte bine serverul care dupa parerea mea este destul de important .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andrei Voicu 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): xR0BY.dosarel
  • Ore jucate pe server: 1900
  • De cat timp jucati pe server:  2 ani si ceva
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 4 si 8 ore (in weekend si mai mult )
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warnuri si 6 banuri (ultimul ban a fost acum jumatate de an) 
  • ID-ul din joc: 29376
  • Averea detinuta in joc: 2.5 milioane si cateva masini clasa b si motociclete si 236 guvizi .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In niciun caz
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: De a lungul timpului am avut niste experiente destul de proaste cu anumiti helperi/helperi in teste care erau foarte miserupisti si aroganti . In primul o sa am grija sa ma implic 100% la fiecare ticket facut si in al doilea nu am tratat dar nici nu o sa tratez vreun player care face ticket cu superioritate sau chestii de genu si o sa incerc pe cat posibil sa i fiu de folos .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutorul playerilor care au nevoie rapid de ajutor sau pentru a le raspunde la la intrebarile pe care ni le pun.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Bineinteles
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share