Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Vlasceanu Daniel [Alex_Dny / 68]


AlexDny
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Vlasceanu Alexandru-Daniel
Varsta reala:16
Orasul unde traiti:Calarasi 
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da , nu conteaza cu cine sunt prieten actionez conform regulamentului.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA !
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Intotdeanua cand cineva a avut nevoie de mine i-am sarit cu o mana de ajutor , pe acest server am ajutat foarte multa lume cu sfaturi/explicatii. Pe server fac un RolePlay mai avansat chiar si invatat de la cei mai vechi. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Alex am varsta de 16 ani si locuiesc in Calarasi. Sunt un tip glumet , calm , pasionat de masini si de sport. In timpul liber imi petrec timpul pe discord si pe server alaturi de prieteni. Imi place sa socializez cu lumea , sa imi fac prieteni noi si sa respect persoanele care ma respecta si au caracter. 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Vlasceanu Daniel
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Alex_Dny
Ore jucate pe server: Caracter-70 / Cont-777.
De cat timp jucati pe server: 14-09-2019
Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul liber si toata ziua , in timpul liceului undeva la 3-4 ore.
Sanctiuni anterioare pe server: Ban-uri / Warn-uri au fost niste greseli care mi le-am asumat si care m-au invatat sa nu mai gresesc a 2-a oara.
ID-ul din joc: 68
Averea detinuta in joc: Dodge RAM, Jeep , Duba Sobol-Speedo-Ford ,Dodge Charger VIP, Honda Bros si suma (in jur de 100k in banca).
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Consider ca nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu nu , fiecare membru staff este respectat fata de mine.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit fata de ceilalti membrii din staff. Doar as ajuta cat de mult pot fiecare membru care are nevoie de un membru staff.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu ajutarea playerilor noi a ii indruma si ajuta cu anumite situatii cat si pe cei vechi cu anumite probleme.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Sigur ca da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA ! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share