Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Nicolae Dumitru [ Rapper05/ ID: 833 ]


Rapper05
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Szmuck Patrick
  • Varsta reala: 19
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie in primul rand, deoarece am experienta ca si membru staff, dar pe servere de FiveM. Sunt o fire foarte buna de suflet si prietenoasa, imi place sa ajut lumea si sa vad ca toti din jurul meu se simt bine. Sunt foarte dedicat in orice doresc sa fac, ca dovada fac sala de 3 ani constant si sunt student la facultatea de informatica, o facultate respectata in oras si ma mentin. Ma pricep foarte bine in comunicarea cu alti oameni, eu fiind in grup cel care ridica moralul tutror care se simt rau. Imi place foarte mult acest proiect pe RedM, si mi se pare unul promitator pe care doresc sa il sustin si sa cresc alaturi de el. In concluzie sunt o persoana buna de suflet, cu dorinta de a ajuta si dau dovada de o dedicare puternica care consider ca ma va ajuta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Szmuck Patrick, am 19 ani si sunt student la facultatea Babes-Bolyai pe domeniul Informatica-Engleza. Ma joc pe calculator de mic copil, fapt care m-a ajutat si in alegerea profilului la facultate. Fac sala de 3 ani, lucru care ma ajuta in primul rand sa fiu sanatos mintal, dar si sa fiu intr-o conditie fizica buna. Aceste lucruri despre mine pana acum dovedesc perseverenta si consistenta de care dau dovada, fiind foarte dedicat in orice fac si avand o dorinta sa fiu cea mai buna versiune a mea. In plus sunt o persoana foarte buna sufleteste si imi place sa vad orice persoana in jurul meu sa se simta bine, iar in caz contrat incerc sa multumesc pe toata lumea, vorbind si explicand problema, lucru care ma poate ajuta in cazuri de reclamatie, deoarece nu am sa las vinovatul fara destule explicatii si am sa incerc sa-i explic ce a facut pana a inteles si se impaca cu gandul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Nicolae Dumitru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Rapper05
  • Ore jucate pe server: 27
  • De cat timp jucati pe server: De la lansare (11.11.2023)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In medie minim 2-3 ore, ajungand si la 5-6, depinde de momentul saptamanii
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 833
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 350$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Cum am mai spus, dupa fiecare problema si nelamurire, imi place sa ii explic persoanei sanctionate de ce a fost sanctionata sau ce a facut, si sa nu il las cu un gust amar in gura despre server sau STAFF, acest lucru fiind un lucru important, plus ca am sa ma dedic cat de mult pot si sa devin cat de bun.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa in primul rand cu stabilizarea problemelor in RP, fiind totul cat mai fluent si lipsit de probleme. In plus are rolul de a tine comunitatea cat mai stransa, incercand sa faca fiecare om cu care interactioneaza sa aiba o parere buna despre server si ce se intampla pe el, in limita posibilitatilor. Rolul logic e sa se ocupe de problemele din RP, dar este un rol cu mult mai amplu, fiind nevoie de vorba cu oamenii si sa-i faca sa inteleaga tot ce au facut si cum functioneaza regulamentul. Un HELPER este un politist psiholog din perspectiva mea, lucruri care imi plac, fiind politist pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share