Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Hopkins Viktor [mario/ ID:598]


Leonard Hurmuz
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Sava Mario
  • Varsta reala:19
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Stundent 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta funcite , deoarece sunt multi playeri incepatori care trebuie sa ai rabdare in momentul in care le explici. Referitor la situatiile de fail rp si rp , pot spune ca am vazut multe situatii, deoarece am un prieten care a fost destule necazuri pe aceste server si pot spune ca l-am ajutat sa se adapateze regulilor acestui server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Am varsta de 19 ani sunt student la Universitatea ,,Spiru Haret" specializare Drept,imi place sa ofer respect tuturor oamenilor care ,,platesc" aceasta fapta cu acceasi moneda. Imi place sa spun tuturor adevarul verde in fata. Hobbyul pe care il practic pentru a ma relaxa este sa imi petrec ore intregi in fata calculatorului. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Hopkins Viktor
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mario
  • Ore jucate pe server:  5-6 ore
  • De cat timp jucati pe server: de la deschidere
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in cursul saptamanii 5 ore iar in weekend undeva la 7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni
  • ID-ul din joc: 598
  • Averea detinuta in joc: un cal
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Consider ca aceasta functie imi va schimba atitudinea fata de joc , voi lua totul in serios si voi incerca sa ajut comunitatea cum pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper este un ajutor al playerilor de pe server, el trebuie sa explice situatiile in care se face fail rp , incat ca cel care a gresit sa inteleaga ce a gresit. Cat sa ajute si pe ce noi de pe server, adaptandu-i la regulile de pe serve nici nu trebuie sa vaneze sanctiuni.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share