Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Kondo Suziki[ ice / ID: 360 ]


icee
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Ciprian
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Campina
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit functia de helper, deoarece in trecut, am mai fost helper tot aici, pe FplayT (2021), sunt o persoana cu interese bune, care ar putea ajuta comunitatea.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Dupa parerea mea personala, eu zic ca sunt o persoana calma, care asculta mai multe opinii, si vede partea buna a lucrurilor.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Kondo Suziki
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ice
  • Ore jucate pe server:2500 (la momentul aplicatiei)
  • De cat timp jucati pe server: Noiembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 3/4 ore pe zi. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 warnuri (Luate in aprilie 2021 pentru No-Fear, Condus Non-RP, Powergaming), si 3 banuri provizorii (luate in decursul a mai multe luni). Tin sa precizez ca ultima sanctiunea pe carea am luat-o a fost in martie 2022)
  • Averea detinuta in joc: 100k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, ba din contra, reputatia mea este una curata, fara antecedente
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine functia de helper, m-as dedica foarte mult ticketelor de pe joc, a intrebarilor de pe chat, si a intrebarilor care sunt pe canalul 'discutii' de pe discord.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa parerea mea personala, un helper se ocupa cu rezolvatul de tickete si ajutarea playerilor, dar si supravegherea lor in cazul unui roleplay complex. Totodata, un membru staff trebuie sa ajute chat-ul cu orice nelamurire care se iveste
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Filmez 24/7 cand sunt la pc cu shadowplay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share