Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Ratko Neumarkt [Ratko ID: 1288]


Ratko Mladic
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Teodor
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Arad
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie datorita faptului ca sunt un om serios si corect , care vrea sa ajute jucatorii de pe aceasta comunitate . Cunosc regulamentul la perfectie , iar scopul meu principal este sa ajut atat playerii cat si comunitatea cat de mult pot.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Numele meu este Teodor , am varsta de 18 ani si sunt elev in orasul Arad. Ma consider un om corect , care stie sa comunice cu oamenii si sa ii ajute in orice situatie , si de asemenea pot explica regulamentul pe intelesul oricui , atat playerilor experimentati cat si incepatorilor.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ratko Neumarkt
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ratko
  • Ore jucate pe server: 31
  • De cat timp jucati pe server: Cu o zi dupa deschideree m-am apucat.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6+ ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 1288
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 500$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  In cazul in care as obtine aceasta functie , le-as explica playerilor amanuntit fiecare greseala pe care acestia o fac , si cum sa gestioneze asemenea situatii in cazul in care se reintalnesc cu ele in asa fel incat sa fie un roleplay frumos si corect .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de HELPER se ocupa cu ajutarea jucatorilor , atat celor noi cat si celor vechi si mentinerea unei atmosfere lipsita de toxicitate pe aceasta comunitate .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share