Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mihai Preda [ predaa.7 / 17457 ]


predaa.7
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihai
  • Varsta reala: 16 ani si jumatate
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu stiu regulamentul la perfectiune, dar consider ca ma pot descurca foarte bine in orice situatie voi intampina.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): As dori sa incerc ceva nou pe server si sa imi petrec timpul facand si altceva. Consider ca as merita aceasta functie deoarece am acumulat multe cunostinte legate de regulamentul serverului si regulile nescrise.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mihai, am 16 ani si jumatate, sunt elev in clasa a 11-a. In timpul liber ma joc destul de mult pe calculator, in special FiveM.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mihai Preda
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): preda
  • Ore jucate pe server: 2835 aproximativ
  • De cat timp jucati pe server: Nu mai stiu exact, dar cred ca din anul 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In mare parte depinde de zi, dar in medie 6-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Warn pentru No-Fear, 2 Ban-uri pentru Meta Gaming, 1 Ban pentru Coruptie, 1 Ban pentru Jefuit in timpul The Purge.
  • ID-ul din joc: 17457
  • Averea detinuta in joc: $1.8M
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu as putea spune ca am o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata nu am avut altercatii cu Membrii Staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa ma axez mai mult pe partea Staff, fiindca in Roleplay-ul de zi cu zi totul a devenit monoton si as vrea sa schimb cumva acest lucru.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa de rezolvarea Ticketelor atat pe joc cat si pe Discord, el rezolva problemele jucatorilor, le explica greselile facute de ei, se asigura ca playerii sa nu inceapa un Free-Chat pe chat-ul In-Game.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: In totalitate.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share