Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Craciunoiu Liviu [wizzen / ID:47916]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Craciunoiu Liviu
  • Varsta reala: Am varsta de 20 ani.
  • Orasul unde traiti: Traiesc in Nantes, un oras din Franta.
  • Cu ce va ocupati: Momentan lucrez in viata de zi cu zi, incerc sa-mi castig bani pentru a imi finanta cursurile de Web Developping ca mai apoi sa traiesc de pe urma acestei meserii & a merge mai departe in domeniul informaticii / numericii. 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Din acest motiv vreau sa obtin aceasta functie.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu, oricui mai poate sa-i scape cate o regula, prefer sa fiu sincer decat sa ma trezesc cu musca pe caciula, in schimb va pot promite ca imi pot impune sa il invat cat mai bine pentru a evita diferite greseli pe viitor.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Oricine merita o sansa, personal consider ca merit pentru ca ma pot integra destul de repede intr-un grup de oameni, ma consider un element pozitiv cat si o persoana ce doreste sa ajute, pana la urma este o responsabilitate, doresc sa investesc timp si devotament, sunt o persoana consistenta & implicata si stiu sa-mi mentin calmul in situatii conflictuale.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un adolescent normal, caut sa-mi creez un viitor, petrec destul de mult timp pe calculator, merg la sala, pot zice ca nu am o viata la fel de interesanta ca altii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Craciunoiu Liviu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): wizzen
  • Ore jucate pe server: 820 de ore jucate, in momentul in care am facut aplicatia.
  • De cat timp jucati pe server: Contul este creat de aproximativ un an, insa eu am prins placerea de a activa zilnic pe aceasta comunitate de cateva luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Destul de mult timp, undeva la 6 ore, daca nu mai bine.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut 2 warn-uri, un warn pentru actiune ilegala in zona publica & unul pentru ca am lovit un membru Diicot dupa o razie, s-a considerat suferinta OOC.
  • ID-ul din joc: 47916.
  • Averea detinuta in joc: Nu am o avere, joc pentru a cunoaste persoane si a crea relatii de prietenie cu acestea.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred absolut deloc ca am o reputatie proasta, cel putin eu cred ca sunt iubit de toti cei care ma inconjoara.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Personal as incerca sa inlatur toxicitatea pe care o emana sau o sa o emane diferiti jucatori, adica ura pe care cateodata o transmit unele persoane fata de altele si se ajunge la alte chestii OOC intre niste oameni care n-au schimbat nici macar o vorba de-a lungul vietii sau o privire fata in fata.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperii cat si staff-ul ajuta cu diferite probleme pe care le intampina jucatorii care activeaza zilnic pe aceasta comunitate, precum probleme tehnice (bug-uri / tickete pe joc & discord), acestia ajuta si la solutionarea conflictelor dintre jucatori, se ocupa de moderare (a chat-ului si aplicarea corecta a sanctiunilor in cazul greselilor), acestia raspund diferitor probleme si situatii & primesc feedback-ul jucatorilor pe care pot sa-l transmita mai departe pentru a aduce un + experientei de joc placuta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot face acest lucru.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord cu acest detaliu.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share