Jump to content
×
×
  • Create New...

aplicatie staff id 6624


TOBIAS TERANNCE
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Andrei Droanga
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: craiova
  • Cu ce va ocupati: elev,am o ferma agricola
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):-imi doresc foarte mult sa fac parte din staff pentru ca am ajutat multe persoane la rp ,plus ca ar fi o oportunitate foarte mare
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):-ma numesc Andrei,intretin ferma Agricola a familiei sunt din Craiova,sunt destul de rabdator si de energic,imi place ceea ce fac si imi gestionez timpu si pentru treaba si pentru server
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Tobias Terannce
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): andreidroanga5
  • Ore jucate pe server: ~270 ore.
  • De cat timp jucati pe server: De 2 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 4-8 ore zilnic. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni
  • ID-ul din joc: 6624
  • Averea detinuta in joc: 1milion de lei si 11 masini adica cam inca vreo 200k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: chiar nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie? Daca as obtine aceasta functie as vrea sa fiu observat, pentru activitatea mea, pentru roleplay-ul meu si pentru colegialitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper, are rolul in ajutarea jucatorilor noi prin sfaturi despre server sau prin pastrarea ordinii pe server, in cazul unor situatii care sunt interzise in regulament sa sanctionezi (daca este cazul) sau sa le explici frumos cu ce au gresit si sa le mai acorzi o sansa.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Fara suparare, dar tu faci o aplicatie pentru helper dar nu poti respecta nici macar modelul de titlu? Cererea este prima impresie pe care o lasi, cu cat cererea este mai buna cu atat sansele tale cresc deoarece, o cerere simpla, fara adaugari, fara nimic dovedeste faptul ca nu ti ai dat interesul pentru ea, prin urmare nu iei in serios treaba asta, cu atat mai mult daca nu citesti tot ce scrie la informatiile modelului de cerere :)

Sper ca ai inteles ceva, o zi placuta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share