Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Adrian King [ Akr0n / 8498]


Akr0n
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Ionita Adrian

Varsta reala:19 aproape 20

Orasul unde traiti:Busteni

Cu ce va ocupati: Dețin 2 firme si 3 spații de închiriat..

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA

noasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece am mai fost în staff inainte de wipe.. Dar am avut niste probleme grave de familie si nu am mai putut juca o perioadă... sunt o persoana careia ii place sa ajute si care vrea sa dezvolte comunitatea!

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana cu chef de viață, ajutătoare, îndrăzneață, imi place sa ma joc, sa ies in oras in general cu prietenii(familia)

 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Adrian King

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):KinG_Akr0n

Ore jucate pe server:De la wipe am doar 25

De cat timp jucati pe server: O data exactă nu stiu oricum de mult

Cat timp acordati serverului pe zi:8-15 ore

Sanctiuni anterioare pe server:Da, cu ceva vreme inainte de wipe am primit ban de la fujy pentru a ma calma...

ID-ul din joc:8498

Averea detinuta in joc:240.000

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Chiar deloc

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As avea posibilitatea de a ajuta si alte persoane nu doar pe cei care sunt nedumeriți in legatura cu ceva pe chat!

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: 
Ajută jucătorii, oferă informații despre server si roleplay in general, dezvolta comunitatea
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Edited by Akr0n
Am uitat sa scriu ceva
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share