Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Raffaello Carlo [MINCU/ ID: 12397]


Alexandro
 Share

Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mincu Emilio Alexandro
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Somer
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca intr-un procent de 95% cunosc situatiile care se pot intampla si pot diferentia anumite greseli.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece intotdeauna am incercat sa ajut playerii incepatori prin diverse roleplay-uri, respectiv informatii despre server pe care asemenea, le-am acumulat de la playerii mai vechi. Principalul motiv pentru care consider ca merit o sansa este faptul ca mi-am dorit  sa aduc un ajutor pentru server inca de la putine ore.
    • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mincu Emilio Alexandro, m-am nascut in Spania, intr-un oras mic numit Huelva la 20 km de orasul Sevilla, sunt o persoana foarte punctuala, cat si foarte extrovetita (din pacate "extroverteala" mea este foarte des anulata prin faptul ca sunt o persoana emotiva) am incercat sa fac o cariera in industria football-ului, la 16 ani..din pacate insa, am avut un moment mai "tragic" care m-a impiedicat sa continui sa evoluez, ceea ce m-a facut sa ma reprofilez intr-un mod serios la "gaming" si anume la League of Legends, unde in aproximativ 3 ani am ajuns la rank-ul de MASTER ceea ce m-a facut sa realizez faptul ca sunt o persoana perseverenta. Ma consider o persoana "humble" si sunt dornic sa sar in ajutor, asemenea.. sunt apt sa tin o conversatie cu oricine atata timp cat respectul este reciproc, fie ca imi este cunostinta sau o persoana random.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Raffaello Carlo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mincu
  • Ore jucate pe server: 813
  • De cat timp jucati pe server: Povestea mea incepe din iarna lui 2021 februarie cam asa, unde eu alaturi de un tovaras ne-am apucat sa jucam serios(intotdeauna am jucat serios si am prioritizat roleplay-ul peste batai) gandindu-ne sa ne facem o altfel de mafie(o mafie care sa se bazeze pe punctualitate si sa fie intru totul bazata pe conexiuni, sa nu se ocupa de nimic ilegal, intr-un final a cazut totul deoarece ma jucam in 12-15 fps) iar din vara anului 2023 si anume in Iulie m-am apucat si am acordat circa 3 ore pe zi.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: n-am avut sanctiuni.
  • ID-ul din joc: 12397
  • Averea detinuta in joc: aproximativ 2 milioane, n-am putut farma pe server, nu-mi place si nu mi-a placut niciodata sa farmez, fapt ce m-a dus la politie direct la 100 de ore.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca reputatia mea de politist IC cat si de om OOC  este una cat mai buna, prin simplul fapt ca incerc sa fac roleplay-uri mai lungi, fara a avea vreo "scarba" sa interactionez cu vreo persoana(daca intru pe server fac ROLEPLAY cu oricine, daca n-am chef de roleplay doar nu intru ca sa nu ofer o stare de scarba/stanjenitoare persoanelor cu care interactionez) asemenea am avut o singura "suferinta" pe care am spus-o odata si anume faptul ca Helionul este overpowered si ca nu este roleplay sa mearga cu spatele, insa mi-a trecut in 10 minute deoarece mi-am dat seama ca Insula Cayo este strict destinata mafiotiilor si nu ar trebuii sa ma supar ca politist ca am pierdut roleplay-ul de pe insula.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): N-am avut niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca ceea ce fac ceilalti helperi, este intru totul corect.. asemenea tuturor m-as dedica sa ajut playerii noi si rezolutionare ticketelor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutarea playeriilor noi cat si gestionarea roleplay-ului in cazul unui fail, pentru a putea sa fie totul intr-un mod "fair-play".
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: OBS, da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share