Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Maria Plapuma [96823]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Plapuma
1.2 Prenume:Maria
1.3 Sex:Feminin
1.4 Vârsta:23 de ani
1.5 Înălțime:1.68 m
1.6 Greutate:68 kg
1.7 Naționalitate:Romana
1.8 Adresă:125, FplayT Residence
1.9 Număr de telefon:840-6742

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:
    Da, ma pot declara ca fiind un cetatean legal si model al comunei Los Santos.
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:
    Nu sufar de nicio boala cronica, singura conditie de sanatate pe care o am este o simpla alergie la pisici.
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:
    Nu sufar de nicio boala fizica. Incerc sa am un stil de viata sanatos, merg regulat la sala, am grija la ce mananc, nu consum bauturi  alcoolice si nici nu fumez.
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:
    Avand in vedere ca sanatatea mea, atat mintala cat si fizica, sunt in conditii excelente, pot sa spun ca imi voi indeplini si trata cu seriozitate atributiile mele in cadrul Departamentului Medical.
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: 
    Nu, intodeauna intentia mea a fost sa ajut oamenii cum pot, nu vreau sa fac rau nimanui.
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:
     Nu am comis nicio faradelege, cazierul meu este curat si intentionez ca asa sa ramana.
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:
    Nu am consumat nicio substanta interzisa.
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:
    Singurul lucru pe care il pot mentiona e ca am fost o singura data oprita de politie pt ca circulam cu neonul aprins, dar am primit doar un avertisment. 
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:
    Da, detin un permis de conducere valabil.
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:
    Nu mi-a fost suspendat niciodata permisul de conducere.
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:
    Da, sunt capabila sa comunic atat verbal cat si in scris in Limba Romana.    
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:
    Am cunostinte lingvistice in Limba Engleza. Pot sa vorbesc fluent, dar si sa comunic la un nivel cat de cat avansat.

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:
    Nu, nu am mai facut parte din niciun Departament Medical. 
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:
    -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:
    Nu am mai trimis nicio aplicatie de angajare.
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:
    -
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:
    Am fost angajata la un magazin de articole vestimentare si la un GunShop unde vindeam articole de vanatoare. 
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):
    Imi doresc sa ma alatur acestui Departament deoarece simt ca aceasta meserie ma poate reprezenta si este ceva potrivit pentru mine. Vreau sa ajut pe toata lumea si imi place ca oriunde ma aflu sa fac un loc mai bun. Pot respecta cu strictete regulamentul si nu o sa ma abat de la scopul acestei slujbe. Acest Departament m-ar face sa ma simt in siguranta si tratata cu respect.  
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):
    Sunt o fire calma, sociabila, organizata, constiincioasa si pot face fata in situatiile criza. Stiu sa respect pe toata lumea dar si sa imi impun punctul de vedere cand este nevoie. Pot sa tratez pacientii intr-un mod amabil si respectuos, cu tact si maturitate. Imi pot indeplini programul de munca, cu cel putin doua ore in fiecare seara. Imi place sa imi testez limitele si sa ma mentin ocupata.  Ma pricep la rezolvarea problemelor, pot aduna indicii de la pacient in legatura cu simptomele pe care le are, acordand atentie la detalii, si sa efectuez teste pt a afla cauza. Ma pricep la munca in echipa deoarece colaborarea noastra va avea un impact direct asupra normelor de ingrijire pe care le oferim pacientilor.  Pot sa fiu mereu la dispozitia pacientilor, facandu-mi meseria cu pasiune si pricepere. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume:Madalina
4.2 Vârsta:23 de ani
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Botosani
4.4 De când vă jucați GTA V?:2 ani
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:2 luni
4.6 Cate ore aveti pe server?: 132 de ore
4.7 Ce ID aveti in joc ?:96823
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 
    In jur de cateva ore pe zi, dupa ora 23:00 in timpul saptamanii, iar in weekend sunt disponibila si pe parcursul zilei.
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?:
   Nu.
5.0 Alte informații:
   Multumesc pentru timpul acordat analizarii CV-ului meu!

Link to comment
Share on other sites

RESURSE UMANE - SPITALUL JUDETEAN VICEROY

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost 𝘼𝘾𝘾𝙀𝙋𝙏𝘼𝙏

Asta înseamna ca aveti o sansa sa va alaturati PERSONALULUI SPITALULUI JUDETEAN VICEROY, pentru aceasta , va rugam sa va prezentati in termen de maxim 7 zile in incinta spitalului pentru a putea sustine testul de admitere! Acesta v-a contine si intrebari din regulamentul pe care il gasiti mai jos: 

Pentru informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati: crisant.

( PS: Sa aveti o imbracaminte adecvata pentru un interviu!) 

 

Cu respect,

Medic Inspector - Antonio Cristian

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share