Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Soare Marius [|SmV| 152]


TheDream
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Soare Marius Valentin
  • Varsta reala:15 si 10 luni
  • Orasul unde traiti:Voluntari,ilfov
  • Cu ce va ocupati:ciclism, gaming si in viitor motocross
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pentru ca pot ajuta toti  playeri de pe acest server cu ori ce intrebare pe care o voi primii,si cu ori ce problema
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat de aproape 16 ani din Voluntari, am 1.80m, ochii verzi si parul negru.Imi place foarte mult gamingul si ciclismul si imi doresc sa devin staff FPlayT

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Marius Valentin Soare
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):|SmV|
  • Ore jucate pe server:280+
  • De cat timp jucati pe server:mai 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore+
  • Sanctiuni anterioare pe server:--
  • ID-ul din joc:152
  • Averea detinuta in joc:o casa, 3 masini si o motocicleta
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nup
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:as ajuta toti playerii care au nevoie de un membru staff
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: cu tikete, intrebari si probleme minore(pentru cele majore chiem un staff superior)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da, cu geforce experience
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share