Jump to content
×
×
  • Create New...

Curriculum Vitae (CV) - Victor Zasz


Shak
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Zasz
  • 1.2 Prenume: Victor.
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: 28 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1,90.
  • 1.6 Greutate: 75 KG.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: Strada Mazepa, nr3, casa cu nr 50.
  • 1.9 Număr de telefon: 48013.

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: - 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu cred ca deranjarea linistii publice se poate considera o infractiune, dar nu am fost arestat, am fost amendat cand aveam 18 ani pentru asta.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Pai de la 18 ani pana la 25 de ani am lucrat ca paznic la primaria comunei iar de atunci pana la 28 de ani, adica acum, am lucrat ca uber.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur departamentului de politie deoarece m-am saturat sa vad lumea cum iese din casa cu frica ca sa nu ii jefuiasca, omoare, etc cineva. Vreau sa ma mai alatur si din cauza la ce s-a intamplat cand eram foarte mic, mai precis tatal meu a fost omorat de o organizatie de criminali, mai precis voiau sa il jefuiasca, dupa ce l-au jefuit l-au omorat. Eu povestea asta am aflat-o pe la 12 ani, atunci a avut mama mea curaj sa imi zica, eu cand eram mai mic, rudele mele m-au mintit ca tatal meu  murit intr-un accident de masina. Cand am aflat adevarul de atunci m-am jurat ca atunci cand ma voi face mare o sa ma fac politist si o sa incerc cu ajutorul colegilor mei sa curatam comuna asta de toti mafiotii astia care incerc sa isi castige existenta omorand oameni si jefuind banci.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Eu consider ca nu ma diferentiez cu nimic de ceilalti candidati, toti avem drepturi egale.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 4.1 Prenume: Claudiu.
  • 4.2 Vârsta: 18 ani.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Galati.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Aproximativ 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De aproape o luna.
  • 4.6 Ce ID aveti in joc?:637
  • 4.7 Alte informații: Multumesc pentru timpul irosit citind aplicatia mea.
Edited by Shak
Link to comment
Share on other sites

tBo8WUg.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE PALETO BAY
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Ne pare rau dar a-ti fost RESPINS din urmatoarele motive clare: 

  • Nu a-ti respectat minimul de cuvinte la 4.0.
  • Nu a-ti respectat titlul topicului care era obligatoriu.

Data: 09/09/2018
Semnatura Diviziunea de Recrutare si de Munca: D.R.M.
Semnatura Chestor General: Navarro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share