Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Lautaru Gaboru[Gaboru/ID:25278]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Lautaru Gabi
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Targu-Jiu
  • Cu ce va ocupati:Liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred ca merit aceasta functie deoarece am destule ore petrecute pe server si cunosc regulamentul,imi place foarte mult sa ajut oamenii cei ce intampina probleme!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Gabi, am 17 ani si sunt la liceu in clasa a XI-a Stiinte sociale.Sunt o persoana foarte calma si nu imi place sa intru intr-un conflict.Imi place sa ajut oamenii ce intampina probleme

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Lautaru Gaboru Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Gaboru
  • Ore jucate pe server:1504
  • De cat timp jucati pe server:Martie 2023
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore in functie de zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:ban provizoriu NF, Ban provizoriu Bug abuse vehicul.
  • ID-ul din joc:25278
  • Averea detinuta in joc:Mtl Brickade Heavy, Elicopte Frogger
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu ma stiu cu nici-o reputatie proasta!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut nici-o altercatie cu vre-un membru staff!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Diferit nu as face nimic,o sa fiu acelasi om, nu o sa ma cred mai superior, o sa incerc sa ajut oamenii  de pe server ce intampina probleme!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa cu ajutarea oamenilor ce intampina probleme si cu raportarea bug-urilor
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share