Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Robert Vlad [ BRobert / 182]


BRobert
 Share

Recommended Posts

------  Informatii din viata reala -----

Numele real : Robert Vlad

Varsta reala: 23

Orasul unde traiti: Vaslui

Cu ce va ocupati:  Antreprenor 

De cat timp jucati pe server: Cu aproximatie 2-3 saptamani de la noua deschidere, dar am jucat si inainte.

Cat timp acodrati serverului pe zi: Intre 4-6h/zi

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma simt "pregatit", pentru a putea imbunatatii si ajuta server-ul cu tot ce-mi sta in putinta, sunt persoane cu experienta si pe care te poti baza oricand fara niciun fel de problema.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt persoane foarte sociabila, sarituare, muncitoare, matura si imi place sa ma dedic foarte mult in acel lucru pe care I-l incep cu drag.

------  Informatii de pe joc -----

Numele din joc (Buletin): Robert Vlad

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BRobert

Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.

ID-ul din joc: 182

Averea detinuta in joc: Circa 32000$ cu tot cu masini.

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu si nu am.

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Probabil mi-asi dedica 90% din timpul petrecut pe server pentru ajutarea playerilor noi cu toate informatiile de care au nevoie si tot odata pastrand "curatenia" pe server.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Dupa cum bine stiti Helper prin definitie este "un ajutor". Deci acesta se va ocupa cu ajutarea tuturor player si nu numai.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share