Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Brodoi Antonio [ Linux/ID: 7344 ]


linux2004
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Antonio(Tony)
  • Varsta reala:16 fara 5 zile
  • Orasul unde traiti:Ipswich (Anglia) 
  • Cu ce va ocupati:Sunt student la colegiul Suffolk New
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da (il mai citesc inca o tura sa ma asigur)
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece de fiecare data cand o persoana era noua  venita  pe server,imi dedicam timpul meu propriu sai explic in still ic cei voie sa faca si cei nu voie sa faca in acest  oras. Find limitat la functie mea,multe din persoane nu au inteles in exactitate regurile orasului.Avand sansa la fuctia de ingeras ,imi voi dedica toata inimi sa explic la cei noi veniti pe server dar si sa le raspund la intrebari.In datoria mea de ingeraj voi intampina oameni care incalca regurile servarului si voi incerca sa le explic intrun ton cat mai frumos ca cea facut nu e in regula si ca strica rp la alti jucatori .Personalitatea mea imi permite sa am rabdare in toate momentele  rp/no rp permindumi sa nu acuz persoane fara motiv sau fara dovezi.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Buna seara/Buna ziua eu sunt Tony cu o varsta de 15ani.Nascut intrun sat din Bacau,am invatat meserie grea de mic copil  ,intelegand ce inseamna responsabilitate fata de actiuni mele .Find pus la munca de mic,niciodata nu mam plans de datoriile cerute.Fortat sa-ma mut in Anglia  din tara mea nativa la varsta de 10 ani, am invatat ca prietenii vin si pleaca dar find intr-o tara straina.In aceasta tara am fost  nevoit  sa fiu atent la cel mai mic detaliu care ma putea aduce in ceva neplacut sau care imi putea creea o scapare, invatand ca vorba poate sa  ascunda ceva inspate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Brodoi Antonio 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Linux
  • Ore jucate pe server:363 de ore  
  • De cat timp jucati pe server:aproape 2 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:mai mult de 6 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:Sunt curat la acest capitol
  • ID-ul din joc:7344
  • Averea detinuta in joc:200k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:NU  
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Voi ajuta cei noi veniti,explicandule in detaliu regulamentul(daca dinsi vor)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Ofera sprijin  jucatorilor  la nelamuriri si la actiune care incalca regulamentul servarului
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Dap cu StreamLabs 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:DA, imi asum tot 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share