Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Armando Cercelus [ Coko / ID: 2904 ]


Coko
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Robert
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Brasov
  • Cu ce va ocupati: Elev la Liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece sunt un player activ , imi place sa ajut playeri si sa fac parte la anumite sedinte si sa am dreptul la o propunere.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Robert am 17 ani si stau in Brasov. Deocamdata sunt inca la Liceu , sunt o fire calma si intelegatoare. Sunt o persoanta cu simtul umorului si sunt foarte serios cand este nevoie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Armando Cercelus
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Coko
  • Ore jucate pe server: 1280
  • De cat timp jucati pe server: Din 2017 , cu pauze si de anul acesta m am apucat din nou.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8-10 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 2 warnuri pt condus non-rp unul este din februarie si unul mai recent.
  • ID-ul din joc:2904
  • Averea detinuta in joc: Casa Vinewood nr 9 , un tir cu remorca prelata , si cateva masini de la clasa C.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu cred ca as putea sa spun ca voi  face ceva diferit dar o sa ma  implic  foarte mult in dezvoltarea RP-ului si o sa  incerca sa ajut playeri cat de mult posibil.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul are responsabilitatea de a oferi ajutor oricarei persoane noi sau care are nevoie de ajutor, sau pentru a raspunde la anumite neclaritati pe care le au playerii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share