Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Chibs Telford [ Az0G / ID: 79 ]


Az0G
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marius
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a X-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Bineinteles.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Consider ca stiu atat cat ar trebui sa stiu pentru a afi un membru staff.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie,deoarece,intr-un an de experienta am dobandit conostinte si experienta,deci prin asta consider ca merit sa fiu un membru staff,exceptand anumite scapari de ale mele pe care tot incerc sa le repar.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu,student la liceu in clasa a X-a,majoritatea timpului mi-l dedic in fata calculatorulu,jucand FiveM pe aceasta comunitate.Sunt foarte sociabil si deschis cu oamenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Chibs Telford
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Az0G
  • Ore jucate pe server: 1500
  • De cat timp jucati pe server: 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6/7 ore,in timpul liceului 4/5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 banari
  • ID-ul din joc: 79
  • Averea detinuta in joc: Casa 900k masini de 1 milion,4 milioane cash,VIP.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Da.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as ocupa in principal cu rezolvarea ticketelor,astfel in cat staff-ul superior sa fie multumit de munca depusa de mine,as fi mult mai activ ca inainte,as incerca sa iau decizii cat mai bune si in diferite situatii,nu voi ezita sa cer sfatul unui grad superior.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rezolvarea de tickete,rezolvarea problemelor/nelamuririlor,reputatia comunitatii,activitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.
Link to comment
Share on other sites

+1 Vechi pe comunitate, chiar merita o sansa. Ai 16 ani, dar consider ca esti apt pentru a fi in staff  si cred ca te-ai fi descurcat de minune mai ales ca esti si un tip activ ! 

Edited by Fred
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Datorita greselilor din trecut, unii il vad ca o oaie neagra, dar nu este deloc asa, sunt sigur ca o sansa daca ar avea o sa arate ca este un baiat deosebit, deci PRO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share