Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mondialu Antonio [ qOneSlap / ID: 112 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Antonio
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Barlad 
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev!
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da,cunosc la perfectiune regulamentul serverului!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit aceasta functie deoarece sunt foarte activ, sunt foarte respectos cu toata lumea, nu ma enervez din orice chestie, doresc sa ajut pe toata lumea deoarece asta ma reprezinta si ma face fericit!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Antonio am o varsta frumoasa de 18 ani si sunt din Barlad!  Imi place sa ma joc pe pc , sa programez, editez, am incercat sa fac si script-uri dar nu sunt de mine! In timpul liber ies afara cu masina alaturi de tovarasi si cu motorul  etc. Sunt o persoana care iubeste natura si calatoriile! Sunt, ambitios, respectos, nu sunt vulgar, nu ma enervez foarte repede si respect oamenii care ma respecta!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Mondialu Antonio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):qOneSlap
  • Ore jucate pe server:1920
  • De cat timp jucati pe server:3 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:2-5 ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban pentru Bandaj cu arma in mana!
  • ID-ul din joc:112
  • Averea detinuta in joc: In jur de 35 de milioane + -
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut altercatii cu niciun membru staff , si nici nu voi avea!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai daca as obtine aceasta functie , m-as duce la fiecare ticket pe care il primesc sa ii ajut pe cei care au o problema legata de server si sa sterg masiinile care nu sunt in folosinta(abandonate) !
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa cu tickete , ajutarea persoanelor noi pe server etc. Insa un helper mai are niste caracteristici mai ample, un helper trebuie sa aiba tenacitatea si preocuparea in explicarea problemelor pentru a rezolva nestiinta celor noi, Trebuie sa fie extrem de atent sa nu greseasca el ceva in primul rand pentru ca totul sa fie perfect in atentia playerilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da!
Link to comment
Share on other sites

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share