Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Francisc Palermo [ narcissss / ID: 60204 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Berghiu Narcis
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Ofiter in MApN
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: In mare parte il cunosc, oricui poate sa ii mai scape o regula, dar imi voi da toata silinta sa fie greseli din partea mea pe parte de decizii.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca oricine merita o sansa, avand in vedere ca dispun de o maniera directa si clara de comunicare in care pot aduce performante si abilitatea de adaptare la orice situatie. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pot spune despre mine ca sunt o persoana optimista, sunt o fire competitiva, imi place sa incerc lucruri noi, am preferat de fiecare data sa imi vad de treaba mea, sunt o persoana ajutatoare deoarece si eu la randul meu am fost ajutat si doresc sa duc mai departe dorinta asta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Francisc Palermo 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): narcissss
  • Ore jucate pe server: 1381
  • De cat timp jucati pe server: Aproape un an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Undeva pe la 5-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Doar una de meta.
  • ID-ul din joc: 60204
  • Averea detinuta in joc: Nu detin o avere foarte mare, doar suma de bani in banca 6kk.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
    Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca voi face ceva diferit fata de ceilalti membrii STAFF, dar o sa am atentia cat mai sportia la rezolvarea ticketelor si deciziilor luate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati, nu am vazut intrebarea.
 

  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Se ocupa cu indrumarea jucatorilor pentru a avea un joc placut, rezolvarea ticketelor in care s au facut fail-uri si cu raspunsurile la intrebari aduse de jucatori.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
 

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                  

fptsHIELD.gif

Edited by Laur70
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share