Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Daniel Federico[ matei5757/ ID: 48779 ]


mateiz
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cretu Matei
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Buzau
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Cu siguranta.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana ce isi dedica foarte mult timp pe server si imi place sa ajut oamenii indiferent de situatie si problema intampinata pe server. Am un comportament adecvat atunci cand este facut un ticket si este o situatie ooc , dar si in timpul in care fac roleplay pe server. Daca as primi functia mi as dedica majoritatea timpului pe care il petrec pe server in rezolvarea problemelor si a tickete-lor . Atunci cand vine vorba de un ticket o sa ma gandesc de mai multe ori daca decizia pe care urmeaza sa o iau este corecta sau nu si cu siguranta voi chema si un alt membru staff in ajutor pentru a oferi o opinie.Imi face placere sa ajut persoanele ce intampina probleme pe server cunoscand foarte bine regulamentul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  Numele meu este Matei sunt din orasul Buzau si sunt in clasa a X-a la Colegiul National Bogdan Petriceicu Hasdeu. Sunt o fire calma si empatica imi place sa comunic si sa cunosc persoane noi . Imi place sa fac si sport mergand frecvent la sala si sa ma dau cu motorul pe munti (enduro) .Ma implic oriunde am ocazia si incerc sa invat cat mai multe lucruri noi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Daniel Federico
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mateied
  • Ore jucate pe server: 1100
  • De cat timp jucati pe server: septembrie 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6+
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban de metagaming( luat de pe un server in care a facut cineva )
  • ID-ul din joc: 48779
  • Averea detinuta in joc:  5 milioane in bunuri sau masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta fiecare persoana ce are nevoie de ajutor si mai ales in momentele pe dimineata cand staff-ul este depasit uneori de numarul de tickete facute. As incerca sa le explic jucatorilor nu sa sar direct cu sanctiuni(in functie de gravitate) .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper in cea mai mare parte se ocupa cu solutionarea tickete-lor pe joc , indrumarea jucatorilor noi si rezolvarea ticketelpe discord daca nu ii depaseste gradul. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da filmez mereu
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share