Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Argint Florin [ LDani / ID: 59925 ]


LDani
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Daniel Andrei
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Timisoara
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca imi place sa ajut lumea si mereu mi am dorit sa fac tot ceea ce pot pentru ca serverul sa devina cat mai bun.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cheama Dani am 17 ani si sunt o fire calma. Imi place sa ajut oameni si sa ofer tot ce am mai bun din mine in toate activitatile pe care le fac. Imi este usor sa imi pastrez rabdarea si calmul in situatii mai tensionate dar atunci cand consider ca trebuie sa intervin o fac fara sa imi pese daca celor din jur le convine sau nu (in limita bunului simt). Sunt prietenos, stiu de caterinca dar atunci cand trebuie sa fiu serios sau sa iau ceva in serios o fac. 
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Argint Florin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): dani[]
  • Ore jucate pe server: 1230
  • De cat timp jucati pe server: 25 aprilie 2023
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-8h
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 59925
  • Averea detinuta in joc: aprox. 1.700.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Momentan, nu am gasit un lucru pe care l as face diferit deoarece 99% dintre interactiunile mele cu membrii staff au decurs foarte bine, insa as incerca si privesc un rp din perspectiva tuturor participantilor la rp chiar daca ticket ul ar dura mai mult
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta playerii de pe server sa isi rezolve problemele si sa le raspunda la intrebari dar si sa mentina imaginea buna a serverului prin comportamentul sau. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share