Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Burghii Gabariteanu [Andrey / 82536]


burghii
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Dragan Andrei
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Campina
Cu ce va ocupati: gaming
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: in procent de 97 %, da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am destul timp liber, si pot sta in jur de 9-10 ore pe sv , si cu toate astea vreau sa ajut cu toate cunostintele mele de le am acumulat in timp pe sv, si ceilati jucatorii.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numes Andrei sunt din Campina am 16 ani, si ma ocup  doar cu Gaming, sunt un baiat foarte comunicativ si creativ, sunt o persoana calma dar si aprinzatoare cand vine vorba de familia mea 
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Burghii Gabariteanu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andrey
Ore jucate pe server: 1600
De cat timp jucati pe server: 9-10 luni.
Cat timp acordati serverului pe zi: 9-13 ore/zi
Sanctiuni anterioare pe server: 2 warnuri si un ban care a fost la cererea mea deoarce eram foarte suparat cu pc-ul finca primeam crash non-stop si am vrut sa i-au o pauza.
ID-ul din joc: 82536
Averea detinuta in joc: 8-9 milioane 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: pot sta foarte mult pe sv si pot ajuta jucatorii cu tot ce i-mi sta in putinta
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa sa ajute jucatorii de pe sv sa ii lamureasca si sa ii sfatuiasca cu tot ce stie.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share