Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Alexandru Robert [ Robert12 / ID: 8252 ]


Robert12
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Robert
  • Varsta reala: 14 si 3 luni.
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: -
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,normal!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Merit aceasta functie deoarece sunt un tip activ pe FiveM,sunt intelinget,calm,serios,respectuos. Imi doresc mult sa intru in Staff !
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru Robert si am 14 ani. Sunt un tip inteligent,calm,respectuos si serios,caruia ii place sa se joace in timpul liber pe PC. Imi place sa ma distrez si sa vorbesc cu prietenii mei. Sunt pasionat de filmele horror,cele de actiune,uneori ma mai uit si la cele de comedie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Robert
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Roberto
  • Ore jucate pe server: 0(dar abea m am apucat de server,si mna doresc sa continui sa ma joc pe el)
  • De cat timp jucati pe server: De azi
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7-8 ore zilnic ! (sincer)
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciuna,am cunostinte roleplay si respect regulamentul,nu imi bat joc!
  • ID-ul din joc: 8252
  • Averea detinuta in joc: 1.650$ (atat)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu! Staff ul e foarte de treaba.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nimic,voi respecta regulamentul si voi face tot ce face un membru Staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper,se ocupa cu ajutarea playerilor la tickete,cu raspunsurile la intrebarile pentru playerii noi si mentinerea roleplay ului pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,cu Mirillis Action
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share