Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ionut Manuel [ Legendar Royale / 2306 ]


Legendar Royale
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Manuel
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Curtea de Arges
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, voi face acest lucru.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am rabdarea necesara pentru a putea sa ajut playerii comunitatii dar si sa le explic greselile eventuale pe care le pot face. Imi place sa fac acest lucru atat OOC ( atunci cand vine vorba de exemplu de abateri asupra regulamentului ) dar si IC ( atunci cand de exemplu jucatorii nu stiu sa scoata telefonul sau nu stiu sa foloseasca meniul masinii incerc sa le explic intr-un mod roleplay cat mai placut si usor de inteles )
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma, de treaba, glumeata dar si serioasa atunci cand este nevoie. Imi plac plimbarile cu bicicleta cat si cu Atv-ul iar pe langa aceasta imi place sa ma distrez alaturi de prietenii mei in timpul liber dar si in mediul online.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ionut Manuel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Legendar
  • Ore jucate pe server: 620 
  • De cat timp jucati pe server: De aproape 6 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot sa acord 5 sau 6 ore dar si mai mult daca este nevoie.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate am cateva sanctiuni: [ 1 ban pentru disconnect in RP cu Politia (la 50 de ore aproximativ); 1 warn pentru mixing ( la 75 de ore aproximativ ); 1 warn pentru condus non RP ( undeva la 150 de ore ) si inca 1 warn pentru incalcarea regulii /slepp ( undeva pe la 350 de ore ). Dupa aceste sanctiuni am invatat ca trebuie sa acord o importanta si o seriozitate mai mare acestui server.
  • ID-ul din joc: 2306
  • Averea detinuta in joc: Vila in Mirror ( 750.000 ); Masini in valoare totala de 700.000 si 300.000 bani in banca.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Desigur ca nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut asemenea discutii cu nimeni.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca nu as putea face nimic special prin detinerea acestei functii dar as putea sa imi dedic mai mult din timpul si rabdarea mea pentru jucatorii comunitatii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un Helper se ocupa cu solutionarea ticketelor jucatorilor create atat pe joc cat si pe discord ( in limita posibilitatilor cat si a comenzilor ), cu mentinerea unui limbaj decent atat pe chat-ul OOC al jocului cat si pe discord dar si cu atentionarea / sanctionarea ( in limita posibilitatilor ) a jucatorilor atunci cand fac abateri de la regulamentul comunitatii.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da cu OBS 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur :) 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share