Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Popescu Ianis [ ynsPEDALA / 708 ]


ynsPEDALA
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Popescu Ianis
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma dedic cu pasiune sarcinilor mele, mentinandu-mi calmul in orice situatie pentru a preveni conflictele. Personalitatea mea sociabila ma ajuta sa ma integrez in orice colectiv si nu imi place sa dezamagesc oamenii ce imi ofera o sansa la ceva important!
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana harnica, imi dedic timpul lucrurilor ce imi sunt importante, sunt pasionat de gaming, kickbox si imi place sa-mi mentin stilul de viata activ, sanatos si disciplinat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popescu Ianis
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): yns.
  • Ore jucate pe server: 490
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ 2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-6 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nicio sanctiune.
  • ID-ul din joc: 708
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 600k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu ar trebuii sa fac nimic diferit, deoarece staff-ul FplayT este pus la punct cu toate lucrurile importante si cu tot ce trebuie facut din momentul in care intrii in staff!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un "HELPER" raspunde la intrebari si ofera asistenta jucatorilor noi sau existenti pentru a imbunatatii experienta lor pe server, monitorizeaza respectarea regulilor serverului si intervine in cazul in care acestea sunt incalcate. Totodata, acesta se ocupa inclusiv cu aplicarea sanctiunilor necesare conform regulamentului si supravegherea chat-ului pentru a preveni injuriile, trolleri sau orice alt comportament nedorit.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share