Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andres Gaviria [ Popica / ID: 2808 ]


Popica
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ciprian
    • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Cluj Napoca
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt un membru al comunitatii cu multe ore jucate pe server, cu multa experienta, cu multe feluri de rp incercate, caruia ii place sa ajute. Incerc sa indrum playeri noi, si sa ajut atunci cand am ocazia prin orice intermediu. Chiar sunt un om caruia ii place sa ajute si isi poate pastra calmul in orice situatie, consider ca as ajuta mult si ca as putea sa aduc un plus Staff-ului.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am o gândire logică și analizez fiecare pas pe care urmează să-l fac. Sunt calm în orice situație, înainte de a lua o decizie importantă gândesc fiecare lucru . Sunt o fire sociabilă, știu să mă integrez într-un colectiv și pot lucra în echipă.  Nu sunt o fire invidioasă, apreciez valorile și le evidențiez cât de mult pot.
  • Informatii de pe joc:

  • Numele din joc (Buletin): Andres Gaviria
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ♰ Popica
  • Ore jucate pe server: 2600
  • De cat timp jucati pe server: 1 an jumate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4/5 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am 1 warn din Iunie 2021 dar a fost sters de cand s-a implementat sistemul cu warnurile pe server.
  • ID-ul din joc: 2808.
  • Averea detinuta in joc: 13 mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut nici-o altercație.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: O să încerc să mă implic cât pot de mult.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Nu as face multe lucruri diferite, mi-as vedea din treaba in continuare si as ramane la fel, cu exceptia ca mi-as dedica mai mult timp sa ajut playerii prin functia pe care o detin.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share