Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Ion Ioteca [ Oculteca / ID: 49478 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Florin
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Braila
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit functia de helper deoarece in cele 2500 de ore pe care le am pe fplayt , eu cred ca am invatat destul de bine regulamentul incat sa pot ajuta si alti jucatori cu situatii complicate si nevoile de rand precum tp-uri cand playerii sunt sub harta sau alte probleme de genu
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu unul sunt o persoana calma care poate lua lucrurile pas cu pas si sa inteleaga chiar si cea mai grea personalitate. Sunt destul de activ pe online si imi place sa ma joc si sa rad alaturi de persoane pe care le cunosc in mediul online si cu care reusesc sa creez prietenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ion Ioteca
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Oculteca
  • Ore jucate pe server: 2536
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 1 an jumate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 6 ore in medie pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: am avut un warn de nofear cand aveam 500 de ore care a fost platit
  • ID-ul din joc: 49478
  • Averea detinuta in joc: Bani cash undeva la 2m si in  masini in jur de 5m + arme in valoare de 2m
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: eu ma voi face remarcat prin activitatea si calmitatea mea iar cu cresterea gradului in staff voi putea fi mai de folos.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper ajuta playerii cu reclamatii asupra persoanelor care fac anumite fail-uri, nelamuriri sau probleme cum ar fi cazutul prin texturi sau intrebari de baza care nu se pot afla in mod in character sau ticketele pe discord la care incearca sa ajute cat mai mult
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma oricand
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Felicitări!

Ai primit o șansă de a intra în STAFF. Mai sunt 2 pași de urmat pentru a ajunge la titlul oficial de STAFF FPLAYT !

Trebuie să te pregătești foarte bine pentru TESTELE STAFF. Învață pe cât de bine se poate Regulamentul și Regulamentul Nescris (#Informatii).

Se vor testa cunoștințele dvs acumulate în urma acținilor de pe server.

După asta, urmează perioada de probă cu gradul de Helper în Teste.

BAFTĂ!

Cu respect,

FPlayT High-STAFF

 

                                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share