Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Ducatii Mark [Dino/ID 75065]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Mitu Madalin
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Tg Jiu
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit functia de Helper FPlayT deoarece stiu cum trebuie sa actionez in diferite situatii,stiu mai multe tipologii de oameni si stiu cum ar trebui sa ma mulez pentru a face experienta jucatorilor serverului mult mai placuta
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Va salut,sunt Madalin sau cum mi se spune in mediul online Dino,am 17 ani si locuiesc in Tg Jiu.Sunt o persoana amabila,prietenoasa si cu care te poti intelege in diferite situatii,cand este vorba de seriozitate ofer  seriozitate si cand e vorba de distractie stiu sa ma distrez si sa fac o atmosfera placuta in jurul meu

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ducatti Mark
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):begula
  • Ore jucate pe server: 561
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc pe server din aprilie 2023,si am mai jucat si in trecut in 2021 ,chiar si in 2022 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6-7 ore sau poate chiar mai mult
  • Sanctiuni anterioare pe server:Un singur warn pentru condus non roleplay
  • ID-ul din joc:75065
  • Averea detinuta in joc:600k, arme,bani murdari,marijuana si carduri
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Pai eu unul in timpul experientei mele pe server ma plimb pe majoritatea hartii si cu ajutorul acestei functii pot da dv masinilor care nu mai sunt folosite sau pot folosi noclip ul pentru a asista la diferite roleplay uri astfel incat sa impiedic fail roleplay-urile pentru a face jucatorii sa se bucure de o experienta cat mai buna
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu mentinerea curateniei pe server,ajutatul persoanelor noi pe server cu anumite informatii necesare lor,impiedicarea fail-urilor mentinerea curata a chat ului si sanctionarea jucatorilor care nu au o intentie buna pe serverul nostru
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by Ducatti Mark
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share