Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] ZDRANGA [TOBIAS TERRANCE / ID: 6624]


TOBIAS TERANNCE
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Droanga Andrei
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:craiova
  • Cu ce va ocupati:am o ferma agricola in care ma ocup cu tutun si sunt si elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da,desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:da,desigur 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):deobicei cand avea cineva o nelamurire sau o problema incercam sa il ajut cum puteam si eu ic si sunt foarte rabdator,consider ca nu am dusmani pe server,am fost si in 2 mari factiuni in care m am integrat foarte bine 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):ma numesc Andrei baietii pe sv ma stiu de matiz sau de zdranga am o afacere personala in agricultura la 16 ani sunt in clasa a 10 a la un liceu bun din craiova ma descurc foarte bine si la scoala si imi impart timpul cu toate si cu munca si cu distractia

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):tobias terrance
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ZDRANGA
  • Ore jucate pe server:440
  • De cat timp jucati pe server:aproximativ de la inceputul pandemiei undeva din aprilie
  • Cat timp acordati serverului pe zi:3-4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:am avut 2 ban uri de cate 3 zile 
  • ID-ul din joc:6624
  • Averea detinuta in joc:1,4 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu se pune problema
  •  
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:as fi mult mai linistit si as incerca sa diversivic rollplay urile nu doar sa farmez
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: cu lamurirea noilor jucatori pe server,cu expilicatiile si cu calmarea certurilor la un ticket cand are loc un fail roleplay,cu mentinera serverului curat adica sa nu fie serverul incarcat cu masini rasturnate care sa creeze lag si multe alte lucruri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share