Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ene Mihai [10346]


Recommended Posts

 

 


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Ene
  • 1.2 Prenume: Mihai
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 31 ani
  • 1.5 Înălțime: 1,91
  • 1.6 Greutate: 101 KG
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Mirror-Str.Eroilor-casa nr.21
  • 1.9 Număr de telefon:910-9782


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da, un cetățean legal al comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu, nu sufer de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:Da, aceste boli pot reduce performanta angajat în cadrul Departamentului Medical dar din fericire eu nu sufar de nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodata pentru crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost niciodata arestat pentru o infractiune.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am facut uz de substanțe interzise niciodata.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit niciodata o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu, permisul meu nu a fost niciodata supendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil să comunic atât verbal cât și în scris în limba Romană.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, stiu foarte putina italiana.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, nu am m-ai trimis o aplicatie de angajare la Departamentul Medical niciodata.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: ---------------
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-----------------
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:In trecut am mai fost angajat la McDonalds si sofer la posta.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc foarte mult sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos pentru ca ma consider in sfarsit la varsta de 31 de ani, pregatit pentru aceasta functie.Am invatat in 6 ani de cand am luat permisul de conducere sa conduc foarte bine, civilizat dar si rapid in situati de urgenta.Am asistat la medici care au salvat vietiile multor persoane prin tot felul de metode.Am fost chiar si pasager mai demult intr-un duster si eram transportat la spital deoarece am avut un accident.Am reusit sa vad cu un singur ochi cum treceam cu foarte mare viteza pe langa o gramada de masini la limita.Mi-a placut foarte mult cum a condus domnul medic si am vrut neaparat sa invat sa conduc si eu asa in situatii de urgenta.Am mers in locuri special amenajate pentru astfel de lucruri alaturi de prietenii mei si am invatat foarte bine pana in ziua de azi sa conduc si eu la fel ca acel medic.Cu toate aceste aptitudinii ma consider pregatit pentru a ma alatura Departamentului Medical Los Santos.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Una dintre chestiile care consider ca ma diferentiaza de ceilalti candidati ar fi faptul ca am fost in tinerete si pilot de curse si am invatat sa conduc foarte bine o masina indiferent daca este sau nu stabila.Deasemenea sunt un om suplu, energic si rabdator.In fiecare zi la ora 6:00 ma trezesc, servesc micul de-jun si la ora 7:00 ies pe afara si fac jogging prin cartierul meu Mirror.Tin sa mai mentionez o data ca am asistat la o multime de apleuri unele mai grave altele mai usoare.Am observat chiar si cum un medic a reusit o data sa scoata un glont din burta cuiva in plina strada.Am fost foarte uimit si am fost sa il intreb cum de reuseste.El mi-a exiplicat ai ai nevoie de foarte multa concentrare pentru a nu lovi pacientul si mai rau.Am un trecut foarte curat si stiu aproape tot codul penal.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Mihai
  • 4.2 Vârsta: Detin 13 ani.Am citit in regulament ca imi trebuie minim 14 ani dar stiu sa fac roleplay de calitate, rulez totul in /me si chiar cred ca merit o sansa.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Sunt din orasul Mioveni, judetul Arges
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc GTA V de aproape trei ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe FplayT de o saptamana.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: In acest moment detin pe server 92 de ore.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: Am ID 10346
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Acord in fiecare zi serverului in jur de 6 ore iar daca voi intra in aceasta factiune voi petrece si mai mult timp.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am nici o sanctiune pe server.
  • 5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele!
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.gif.16f2b32a33044e3b62f5ee23d5dd3809.gif

 

In Character (IC):

Domnule Ene Mihai, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul Medical din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi gradul de Asistent Medical! 

 

Data: 09/09/2020

Semnatura: Tony Cazaciuc

Out of Character (OOC):

Urmatorul pas care trebuie de facut este sa lasati un mesaj pe Discord catre (Tony#4005) pentru urmatoarele detalii.
Aveti la dispozitie 24h sa lasati acel mesaj pe discord daca nu o sa fiti respins automat.
Nu uitati sa va pregatiti deoarece o sa fiti supus la anumite teste din Regulamentul Medicilor si Regulamentul Server-ului.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share